Статьи

Груминг

Грумінг включає в себе весь комплекс гігієнічних заходів по догляду за шерстю, вухами, очима, анальними залозами, кігтями собак і котів різних порід. Для кожної тварини грумінг індивідуальний, який залежить від особливостей породи. Кількість, вид і частота процедур залежить від довжини і типу шерсті собаки або кішки. Послуги грумінгу дозволять не тільки підтримувати красу шерсті і зовнішнього вигляду тварини, допомогу в період сезонної або вікової линьки, але і запорука гарного самопочуття тварин. ЧОМУ МИ?

*Дбайливе та уважне ставлення до кожного вихованця;

*Гарантія чистоти та дезінфекції приміщення та інструментів, з якими працює грумер (антисептичні та антибактеріальні рідини для обробки столів, підлог та інструментів);

*Зручна професійна ванна кімната та грумерські столи на підйомниках, високоякісні інструменти, потужні фени для сушіння; *Проведення процедур без застосування наркозу та інших седативних препаратів;

*Використання спеціальної косметики стандарт і преміум класу (шампуні, бальзами, маски, спреї, пасти, лосьйони)

*Консультація з догляду за шерстю в домашніх умовах, індивідуальний підбір косметики і гребінців для домашнього догляду за типом шерсті і різних порід собак і котів; Грумінг — це не просто догляд за шерстю і шкірою тварини, а й необхідна частина здорового способу життя!

*Обслуговування в комфортних умовах у сертифікованих фахівців.

*Використання професійної косметики для тварин Преміум-класу.

*Бережне ставлення до тварин та індивідуальний підхід до кожного вихованця.

Догляд та гігієна

Чи потрібно чистити зуби собаці

Ми з вами давно звикли, що потрібно вмиватися, чистити зуби і т.д. Але те, що це або майже те ж саме потрібно і нашим чотириногим друзям, стало відомо зовсім недавно, хоча в цивілізованих країнах це — прописна істина. Про які гігієнічні заходи йдеться? Собакам потрібно чистити зуби.

Багато власників знають, що у більшості собак на зубах відкладається камінь, який травмує ясна, оголює шийку зуба. А це призводить до розвитку стоматиту, карієсу, пародонтозу. У тварини з'являється неприємний запах з рота, через хворобливість ясен погіршується апетит. Собаки стають апатичними або, навпаки, занадто дратівливими. Простіше кажучи, з життєрадісних і веселих істот перетворюються на сварливих і хворих старих, і що особливо засмучує, передчасно. Стан зубів залежить від багатьох факторів. Перший — це спадковість. Собаки деяких порід, наприклад, лайки, добермани, шар-пей, сеттери та ін., як правило, мають міцні здорові зуби. Зате пудели, коккери, багато тер'єрів генетично схильні до відкладення зубного каменю і до захворювань зубів. Другий фактор — це хвороби. Особливо перенесені в дитинстві, як правило, погіршують стан зубів. Третій фактор — неправильне годування та утримання собак. Недостатнє або незбалансоване годування, нестача мінеральних речовин у щенячому віці не сприяють зміцненню зубів. Багато хто помилково вважає, що собакам потрібно гризти тверді предмети (кістки, палички): нібито точити зуби. Ця глибока помилка призводить до багатьох собачих недуг, серед яких зіпсовані, поточені і зламані зуби можна віднести лише до дрібних неприємностей.

Як же правильно доглядати за зубами собаки? Зуби собакам потрібно чистити. Так-так, чистити зубною щіткою і спеціальною зубною пастою для собак. Зубні пасти, призначені для людей, не дуже підходять для цієї мети, оскільки склад зубної емалі, форма зубів, склад слини, характер харчування і травлення у людей і собак різні. Чистити зуби собаці достатньо два рази на тиждень. Привчати до цієї процедури потрібно з щенячого віку — з двох-трьох місяців. Якщо ж час втрачено і собака не дозволяє чистити їй зуби, можна використовувати спеціальні зубні еліксири для собак в спреях або в краплях. Їх же потрібно використовувати в разі захворювання ясен, після зняття зубного каменю. Але що ж робити, якщо у вашої собаки вже утворився зубний камінь? Негайно зверніться до ветеринара, щоб зняти камінь і почистити зуби, а в подальшому не забувайте займатися профілактичними заходами.